Koopman en van Hooren gemeente kampioenen

Gesloten
Gebruikersavatar
Redactie
Redactie
Berichten: 9358
Lid geworden op: di mei 13, 2003 7:55
Locatie: Wezep
Contacteer:

Koopman en van Hooren gemeente kampioenen

Bericht door Redactie » za sep 27, 2003 22:45

Frans Koopman en Marion van Hooren Algemeen Kampioen Gemeente Oldebroek.
Afgelopen zaterdag werd bij de Heuvelruiters in Wezep gestreden om het Kampioenschap van de Gemeente Oldebroek.

De uitslagen:
Kampioen Dressuur Pony’s: Marleen Ruitenberg met Prudence
Res.Kampioen Dressuur pony’s : Linda van Beek met Paula
Kampioen Dressuur Paarden: Carla Schoonhoven met Morningstar S
Res.Kampioen Dressuur Paarden: Masja Vaessen met Jodokus
Kampioen Springen Pony’s: Jacqui Kalf met Regina
Res.Kampioen Springen pony’s: Jitske van de Worp met Prescilla
Kampioen Springen Paarden: Frans Koopman met Bachelor
Res.Kampioen Springen Paarden: Marloes Bruins met Springtime
Algemeen Kampioen Paarden: Frans Koopman met Bachelor
Res. Algemeen Kampioen: Henk Dekker met Mandolita c
Algemeen Kampioen Pony’s: Marion van Hooren met Mandau
Res.Algemeen Kampioen Pony’s: Jitske van de Worp met Prescilla

Dagklassement:
Dressuur pony’s

Bixie
Klasse AA 1. Aniek Ruitenberg met Nikita
2. Lonneke Vaessen met Sonja
Klasse B1 1. Jannika Uitslag met King.
Klasse B-AB1. Laura Morren met Wilma 163 punt.
Klasse B-CDE 1.Marion van Hooren met Mandau 173 punten.
2. Mandy Koops met Moonlight 171 punten
3. Dianne Brouwer met Lieke’s Bram 167 punten
4. Sophie van Oene met Orienthe
5.ex eque Anja van ’t Ende Layla
Maaike Wastenecker met Sonja
Klasse L1-AB 1. Nathanie Doornwaard met Amy 166 punten.
Klasse L1-DE 1. Regina Boer met Mara
Klasse L2 –CD 1. Marleen Ruitenberg met Prudence 164 punten
2. Kelly Vrolijken met Oliver 163 punten
Klasse M1 1. Linda van Beek met Paula 165 punten
Dressuur paarden
Klasse B 1. Anne van de Berg met Black Pearl 176 punten
2. Jan Boeve met Pandorra 162 punten
3. Alwin van Weeghel met Pastor 161 punten
Klasse L1 1. Frans Koopman met Bachelor 173 punten
2.Marinka Doorduin met Tresschique 169 punten
3. Jolanda Jungerman 168 punten
Klasse L2 1.Janine Veldkamp met Ranger 174 punten
2.Mettine Koops met Roland 169 punten
3.Monique Bremer met Peter W 168 punten
Klasse M1 1. Jeanet Witteveen met Peggy 145 punten
Klasse Z1 1. Carla Schoonhoven met Morning Star S. 178 punten
2. Evelien van Beek met Lacy 173 punten
Klasse Z2 1. Masja Vaessen met Jodokus 17 punten
Springen pony’s
Klasse B-C 1. Jacqui Kalf met Regina
Klasse B-DE 1. Marion van Hooren met Mandau
2. Jitske van de Worp met Prescilla
Klasse L-C 1. Kirsten van de Berg met Tonca
Klasse L-DE 1.Mirjam Spronk met Macho
Klasse M-DE 1. Malinka Puyman Milagro
Springen paarden
Klasse groen 1. Klaas Schaftenaar met Sinclair
Klasse B 1. Henk Dekker met Mandolita C
2. Renate ten Have met Jappaloep
Klasse L 1. Frans Koopman met Bachelor
2. Marloes Bruins met Springtime
Klasse M 1. Gerrit Wolf met Ruidam
Oldebroek.net - Door, voor en van inwoners uit de gemeente Oldebroek.

Gesloten