Uitslagen Clubkampioenschappen de Heuvelruiters.

Gesloten
Gebruikersavatar
Redactie
Redactie
Berichten: 9358
Lid geworden op: di mei 13, 2003 7:55
Locatie: Wezep
Contacteer:

Uitslagen Clubkampioenschappen de Heuvelruiters.

Bericht door Redactie » zo okt 05, 2003 21:19

Hier de uitslagen van de clubkampioenschappen die afgelopen weekend
verreden werden bij de Heuvelruiters.


Uitslagen samengesteld pony's
Vaandrager kampioen Sanne Platte C.J. 35,5 punten
2e prijs Jacqui Kalf Regina 55,5 punten
Uitslagen samengesteld paarden
Vaandrager kampioen Annelies Koopman Cathleen Z 49,5 punten
2e prijs Jenny Huisman Bella Donna 53 punten
Uitslagenlijst dressuur samengesteld ring 1
1e prijs Klasse B cat: A/B Tinet Schutte Ids 159 punten
1e prijs Klasse B cat: C/D/E Kirsten van den Berg Tonca 164 punten
1e prijs Klasse L2 cat: D Jitske van de Worp Prescilla 159 punten
1e prijs Klasse M1 cat: C/D/E Sanne Platte C.J. 170 punten
1e prijs Klasse B paarden Annelies Koopman Cathleen Z 154 punten
1e prijs Klasse L1 paarden Jenny Huisman Bella Donna 162 punten
1e prijs Klasse L2 paarden Hanneke Hoogstad Hemmingway 154 punten
Uitslagenlijst dressuur niet samengesteld ring 1
1e prijs Klasse B cat: C/D/E Kim Vinke Flame 167 punten
2e prijs Klasse B cat: C/D/E Sophie van Oene Orienthe 164 punten
Uitslagenlijst dressuur niet samengesteld ring 2
1e prijs Klasse BB cat: D Annemarije Eenkhoorn Ramona 146 punten
1e prijs Klasse BB paarden Annemarie Hoogstad Tess 140 punten
1e prijs Klasse B paarden Anouk Wolters Musetta 182 punten
1e prijs Klasse L1 paarden Miranda Veltkamp Sonate 168 punten
1e prijs Klasse L2 cat: C Kelly Vrolijken Oliver 157 punten
1e prijs Klasse L2 paarden Miranda Veltkamp Saffira 168 punten
1e prijs Klasse M1 cat: D/E Linda van Beek Paula 161 punten
1e prijs Klasse M1 paarden Jacorine Schutte Don Diego 161 punten
Uitslagen terreinrit en cross
1e prijs Klasse BB paarden Yvette Zoet Yfenni 6.44
1e prijs Klasse B cat: C/D/E Romy Vrolijken Promise 6.22
1e prijs Klasse B paarden Jenny Huisman Bella Donna 6.19
1e prijs Klasse L cat: B/C Tinet Schutte Ids 6.41
1e prijs Klasse L paarden Frans Koopman Bachelor 5.47
1e prijs Klasse Z cat: C Sanne Platte C.J. 5.13
Uitslagen springen
1e prijs Klasse BB cat: D Annemarije Eenkhoorn Ramona 4 fout
1e prijs Klasse B cat: C/D/E Jacqui Kalf Regina 0 fout 0 fout 34.38
1e prijs Klasse L cat: B/C Kelly Vrolijken Holiday 0 fout 0 fout 33.68
1e prijs Klasse M cat: D/E Marlinka Puyman Milagro 0 fout 0 fout 30.86
1e prijs Klasse Z cat: C Sanne Platte C.J. 0 fout 0 fout 30.38
1e prijs Klasse BB paarden Annelies Koopman Sheryl 0 fout 0 fout 37.44
2e prijs Klasse BB paarden Annemarie Hoogstad Tess 0 fout 4 fout 41.39
1e prijs Klasse B paarden Annelies Koopman Catleen Z 0 fout 0 fout 40.16
1e prijs Klasse L paarden Freddy Klaaysen Favout 0 fout 4 fout 35.43
Oldebroek.net - Door, voor en van inwoners uit de gemeente Oldebroek.

Gesloten